Natura w Chmielnie nade wszystko

Chmielno to urokliwa wioska, położona w samym sercu Pojezierza Kaszubskiego. Ta licząca ponad 1,5 tysiąca stałych mieszkańców wioska z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wpływa na to między innymi nastawienie Polaków, którzy poszukują cichych i spokojnych miejsc na swoje wakacje. Chmielno jest dobrą propozycją na letni wypoczynek na łonie natury. Liczne jeziora, stawy oraz rzeki stanowią raj dla miłośników wodnego szaleństwa. Ogromną popularnością cieszą się spływy kajakowe. To doskonała forma zwiedzania niezwykle orzeźwiającego i barwnego Kaszubskiego Parku Narodowego. Na miejscu można wypożyczyć również rowerki wodne, łodzie wiosłowe, a także sprzęt do widowiskowego windsurfingu. Region ten z pewnością zadowoli miłośników wędkarstwa, na których czekają bogate łowiska (➠https://forum.wedkuje.pl/f/lowiska-wedkarskie/306521).
Osobom, które nie wyobrażają sobie spędzić swojego urlopu w innym miejscu niż takim otoczonym naturą przypominamy nasz wpis o Łagowie (➠http://niebonie.pl/blisko-natury-lagow-553/).

Przyroda jest niekwestionowanie największą atrakcją Chmielna. Niewątpliwie jednak na jego popularność i atrakcyjność wypływa dobrze rozbudowana infrastruktura turystyczno-wypoczynkowa, która gwarantuje gościom komfortowy wypoczynek w atrakcyjnej cenie. Warto dodać, że większość noclegów (➠), położonych jest w spokojnych i zalesionych okolicach, co sprzyja jednoczeniu się z naturą, a także  zapominaniu o problemach szarego świata. Wystarczy otworzyć okno, a cały nasz pokój wypełni się niezwykle czystym i orzeźwiającym powietrzem, które z pewnością doda nam mnóstwo pozytywnej energii na cały dzień. Kwatery zagwarantują atrakcyjny pobyt także naszym dzieciom, które będą mogły bawić się na placach zabaw, a także miło spędzać czas pod okiem animatorów zabawy.

Chmielno to atrakcyjne miejsce, które z roku z na rok zyskuje kolejnych zwolenników, których serca skradła nieujarzmiona natura Kaszub, pełna historii, kultury, smaku, zapachu, barw oraz miłości. Pamiętajcie, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś zielona kraina może przerodzić się w kolejną betonową dżunglę. Kaszuby wciąż pozostają oazą spokoju, do której pragnie wracać każdy, kto choć raz zanurzył się w ten fascynujący świat.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One thought on “Natura w Chmielnie nade wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>