Filmowy Piknik Rodzinny w Kwidzynie

Spędzanie czasu z rodziną jest zarówno obowiązkiem, jak i przyjemnością. Najlepiej byłoby wybrać taką atrakcję, która zaspokoi gusta zarówno najmłodszych członków rodziny, jak i tych starszych. Świetnym sposobem na nudę jest wspólne oglądanie filmów. Filmowy Piknik Rodzinny w Kwidzynie to propozycja dla wszystkich na co dzień zabieganych, którzy uwielbiają spędzać godziny w towarzystwie bohaterów z ekranów.

Piknik filmowy nie oznacza jedynie kilkugodzinnego oglądania różnych filmów (te są jednak motywem przewodnim imprezy, więc nie ma możliwości uniknięcia ich), ponieważ w trakcie jego trwania na uczestników czekają także inne ciekawe atrakcje. Jednymi z najbardziej angażujących są liczne konkursy i zabawy, w których stopień trudności jest dopasowany do wieku. A o czym mogą być pytania? Oczywiście o wiedzy filmowej. Dzieciaki mogą przenieść się do słodkiego, bajkowego świata i tropić różnych bohaterów lub pobawić się w kalambury z wymyślnymi hasłami, które trudno pokazać. Dodatkowo podczas pikniku istnieje możliwość pokazania wszystkim, że pakowanie bagaży na wakacje może trwać mniej więcej tyle samo czasu co wysłanie wiadomości tekstowej przez telefon komórkowy. Najmłodsi mają możliwość ścigania się w różnych konkurencjach, jak również pochwalenia się dykcją w trakcie zabawy, polegającej na jak najwyraźniejszym powtórzeniu danych fraz.

Ponadto należy także wspomnieć o dodatkowej atrakcji Filmowego Pikniku Rodzinnego, jaką jest pokaz magicznych sztuczek. Profesjonaliści pokażą, że nie wszystko co nas otacza jest oczywiste, a najprostsze rzeczy mogą zachwycać, znikać i pojawiać się ponownie. Tego wszystkiego można doświadczyć wynajmując noclegi w Kwidzynie dla siebie i rodziny w okresie trwania Filmowego Pikniku Rodzinnego. Doskonale rozwinięta miejska baza noclegowa oraz gastronomiczna mogą pozytywnie zaskoczyć wszystkich tych, którzy uważają, iż weekend spędzony w polskim mieści należy do straconych. Nic z tych rzeczy, jednak o tym trzeba przekonać się samemu i po prostu przybyć do pomorskiego miasteczka. Przyjeżdżając na Filmowy Piknik Rodzinny do Kwidzyna, należy przygotować się na masę ciekawych atrakcji, konkursów oraz oglądanie różnorakich filmów, które były hitami. Tak spędzony czas zapewne będzie wspaniałym wspomnieniem dla każdego członka rodziny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>